«Рік доріг» : де у 2018 році будуть нові дороги та тротуари

0
1165

Місто активно розвивається, у 2017 році було розпочато масштабні роботи по ремонту доріг. Значні об’єми робіт вдалось виконати за рахунок прозорих та конкурентних закупівель. З планами на майбутній рік познайомив міський голова – Олександр Цебрій.  Одним з пріоритетів 2018 року буде продовження асфальтування доріг, особливо тих, які не мають покриття взагалі, – зауважив мер міста.

Від так,  у 2018 році продовжаться роботи з облаштування сучасних пішохідних доріжок та ремонту вулиць на частинах вул. Грушевського, Європейській та Богуна. Передбачена реконструкція ряду  перехресть, зокрема, вул. Небесної Сотні – Челюскінців, вул. Тищика – Шевченка,  та інші.

«Рік доріг» : де у 2018 році  будуть нові дороги та тротуари

Крім того заплановано капітальний ремонт вулиць Пушкіна та Ломоносова. Новий тротуар отримають жителі вулиць Успенської, Пушкіна та Гонти.

Нагадаємо, що у 2017 році капітально було відремонтовано майже 8 000 м² покриття на суму понад 3,0 млн гривень. Уманчани вже отримали змогу оцінити  нові тротуари.«Рік доріг» : де у 2018 році  будуть нові дороги та тротуари

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я