Рятувальники закликали жителів Уманщини не провокувати пожежі у природних екосистемах

0
81

За минулий місяць вогнеборці Черкащини ліквідували десятки пожеж у природних екосистемах, які завдали значної шкоди навколишньому середовищу та населенню.

У зв’язку з цим рятувальники звернулися до жителів регіону з проханням не провокувати пожежі у природних екосистемах.

Про це йдеться на сайті Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

Наразі з метою запобігання виникненню численних пожеж на відкритій території фахівці Управління ДСНС посилюють роз’яснювальну роботу з громадянами.

Зокрема, рятувальники здійснюють профілактичні рейди за участю правоохоронців, представників місцевого самоврядування та засобів масової інформації.

Також вогнеборці практикують подвірні обходи. Під час візитів рятувальники нагадують населенню про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки під час господарювання на відкритих територіях і присадибних ділянках.

Фахівці Управління ДСНС наголошують, що під час пожежонебезпечного періоду розводити та залишати багаття у лісовій зоні категорично забороняється.

Варто пам’ятати, що не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я