Родина Дробілко про сімейні цінності та бізнес в Умані

0
1660

БФ “Умань Тумороу” продовжує цикл інтерв’ю з уманчанами про рідне місто.

Дробілко Юрій, 39 років, засновник РСК “Амарант”, уманчанин, батько 4 дітей. Навчався в УДПУ ім.П.Тичини та Вищій школі практичної псіхології.

Дробілко Любов, 27 років, дружина,  мама 3 дітей, уманчанка. Навчалася в УНУС, також закінчила Вищу школу практичної психології.

Про вашу сім’ю

У нас 3 дітей, ми одружені майже 8 років. Головний принцип у вихованні для нас – безумовна любов, ми до цього прагнем. Для нас важливо, щоб дитина була у контакті із собою, відчувала сумно їй зараз чи радісно, давати можливість переживати її емоції, хочеться щоб діти залишались живими, а не підлаштовувались під очікування оточення.

Секрет щасливої сім’ї – щасливі чоловік і дружина:) Не дивлячись скільки у вас дітей, важливо проводити час разом наодинці, розуміти що з нами відбувається зараз, куди ми рухаємся, які наші плани, одним словом – продовжувати ходити на побачення)))

Родина Дробілко про сімейні цінності та бізнес в Умані

Про сімейні цінності уманчан

Сімейні цінності не залежать від того з якого ти міста. Все залежить від свідомості людини. Можна орієнтуватись на “модні” тенденції сучасності, громадянський шлюб, рівноправ’я, і таке інше, та нам вони не імпонують. Ми, як і більшість уманчан, прихильники українських родинних традицій,  коли, наприклад, збирається весь рід на свята.

Родина Дробілко про сімейні цінності та бізнес в Умані

Про час в колі сім’ї

Проводимо час разом вдома, вечори біля каміну, подорожуємо і проводимо час на природі. Не часто, але і не рідко, саме в міру, аби встигнути скучити.

Але як і у всіх: багато справ – мало часу на сім’ю. Тому важливо, щоб виховання поза сім’єю було якісним (спортивні секції, хороші гуртки, гуманні школи та садочки)

Родина Дробілко про сімейні цінності та бізнес в Умані

Чи хотіли б Ви щоб ваші діти залишились жити в Умані?

Для нас це не принципово. Ми були б раді, щоб діти розвивались в Умані, але якщо їх бажання буде іншим, ми підтримаєм.

Родина Дробілко про сімейні цінності та бізнес в Умані

Про бізнес і стартапи в Умані

Починати завжди непросто, особливо якщо щось нове, чого ще не було в місті і люди до цього не звикли. Як на мене, краще брати справу, яка має успіх у великому місті, і яка актуальна і потрібна нашим людям. Уманчани легкі на підйом і з задоволенням пробують щось нове.

Родина Дробілко про сімейні цінності та бізнес в Умані

Про проект мрії

Проект, який ми хотіли організувати, вже працює – це Амарант. Дуже раді, що запустився проект альтернативної освіти в Умані, місту це було необхідно!

 

Що Вас надихає в Умані?

Нам подобаються масштаби нашого міста, воно невелике і в той же час не маленьке. Умань весь час розвивається – це також додає сил. І нас надихають жителі нашого міста: успішні підприємці, спортсмени, творчі люди.

Родина Дробілко про сімейні цінності та бізнес в Умані

Про Умань

Звичайно найбільша перевага Умані – це її географічне розташування. Багате історично-архітектурне минуле, Софіївка, фонтани, паломники хасиди – все це робить Умань привабливою для туристів. А от стара система управління і поглядів трохи гальмує розвиток, хоча це відноситься не тільки до Умані, а до всіх міст України.

Умань –  це наше рідне місто, батьківщина, воно дає нам силу і підтримку!

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я