Село на Уманщині претендує на звання «Краще спортивне село України»

0
179

Команда села Кочубіївка Уманського району стала переможцем обласного фіналу змагань «Найспортивніше село Черкащини». Турнір традиційно проходив на призи Черкаської обласної ради. Тепер кочубіївські спортсмени представлятимуть Черкащину у фінальних змаганнях «Краще спортивне село України».

Фінал обласних змагань проходив у місті Городище. На турнірі був присутній голова Федерації профспілок області Петро Шевченко, голова Черкаської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Володимир Христенков, а також голови районних рад та сільські голови сіл-учасників фіналу. Про це пише «Дзвін».

Село на Уманщині претендує на звання «Краще спортивне село України»

Сільські спортсмени боролися за першість у шести видах спорту: настільний теніс, шашки, армреслінг, дартс, міні-футбол та перетягування канату.

У міні-футболі впевнену гру з перших хвилин демонстрували команди Кочубіївки Уманського району і Хрестителеве Чорнобаївського району. Саме вони й розділили між собою перше і друге місце. Команда з Хижинець, яка представляла на змаганнях Лисянський район, виборола «бронзу» з цього виду спорту.

У підсумку змагань переможцем обласного фіналу стала команда Кочубіївки з Уманщини, яка представлятиме Черкащину у фінальних змаганнях «Краще спортивне село України». Друге місце у минулорічних переможців змагань ― спортсменів із села Хрестителеве Чорнобаївського району. Третя сходинка у команди села Кантакузівка Драбівського району.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я