Шевченко по-іспанськи : В картинній галереї відкрили спільну виставку уманських та іспанських художників

0
843

Тарас Шевченко очима іспанського художника, модний перформанс у виконанні Володимира Уманенка та  музичні дарунки від української оперної співачки і відомого іспанського виконавця – в Художньому музеї відкрили спільну виставку картин уманських та іспанських художників.

Шевченко по-іспанськи : В картинній галереї відкрили спільну виставку уманських та іспанських художниківІдейною натхненницею спільних культурних акцій стала Одарка Дьома-Пісна, яка разом зі своїм другом, іспанським скульптором та художником Карлосом Гарсія Лауесом вже зреалізували декілька масштабних мистецьких проектів.

 

-Ми робимо це для Вас, і без Вас жоден автор не може бути автором, жоден художник не може бути художником. Я щиро вдячна нашим друзям , тому що вони пройшли досить важкий шлях, щоб приїхати до нас. Вони сьогодні з нами і є частиною нашого з Вами свята! – зазначила Одарка Дьома-Пісна.

Шевченко по-іспанськи : В картинній галереї відкрили спільну виставку уманських та іспанських художниківНа художньому вернісажі були представлені роботи уманських художників Наталії Семененко, Віктора Лисенюка, Віталія Якименка,Олени Попсуй, Олега Сироти та Одарки Дьоми-Пісної. Іспанське художне мистецтво показали Бланка Бланко, Крістіна Лопес, Карлос Гарсія Лауес, Едвінг Аранго та інші.

-Ця виставка – символ нашої взаємодії. Ми тільки починаємо ці проекти, але завдяки такій допомозі нашого художника Карлоса , завдяки  його співпраці з українськими колегами, ми вже багато чого зробили і зробимо в майбутньому ще більше. – зазначив Ігнасіо Ісквіо, начальник Департаменту культурної спадщини Арагону.

-Це тільки початок. Я сподіваюсь, що ми ще багато-багато років будемо працювати разом з Вами. – підкреслив  Карлос Гарсія Лауес.

Шевченко по-іспанськи : В картинній галереї відкрили спільну виставку уманських та іспанських художниківНе живописом єдиним: гітарист та вокаліст Ернест Падрон виконав для гостей вернісажу іспанські хіти, а оперна співачка Олена Гребенюк під супровід фортепіано презентувала твори французькою та іспанською мовами.

Також гості із залу стали частиною перформансу одеського художника-дизайнера Володимира Уманенка, який одягнув жінок у афіші кінострічок, які презентують на кінофестивалі іспанського кіно.

Переглянути відкриття художньої виставки можна тут:

Publiée par Dema-Pisna Odarka sur Vendredi 5 octobre 2018

Шевченко по-іспанськи : В картинній галереї відкрили спільну виставку уманських та іспанських художників Шевченко по-іспанськи : В картинній галереї відкрили спільну виставку уманських та іспанських художників

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я