Що Цебрій робить у продуктовому пакеті АТБ?

0
6550

Що Цебрій робить у  продуктовому пакеті АТБ?

Нещодавно самотні люди похилого віку знайшли мера Умані в продуктових пакетах, які роздавала компанія «АТБ». Виявилось, що мер Олександр Цебрій разом зі своїм першим заступником Сергієм Клочком привласнили пакунки «АТБ» і роздали їх уманчанам і жителям сіл Родниківки і Паланки. А брошурку вкинули туди, щоб люди подумали, що то мер такий чуйний і добрий, у складний період турбується про незахищені верстви населення.

Що Цебрій робить у  продуктовому пакеті АТБ?
Що Цебрій робить у  продуктовому пакеті АТБ?

Але по факту, ці два дружка ніякого відношення до наборів НЕ МАЮТЬ! Адже цим займається мережа продуктових магазинів «АТБ-Маркет» в рамках загальнонаціональної програми. Вони і передали продукти для найбільш незахищених категорій.

А Цебрій скористався цим. Бо наближаються місцеві вибори. І вирішив так підкупити старичків.

Вважає їх за дурнів. І думає, що про їхні крадіжки з Клочком ніхто не знає. А за період своєї діяльності вони встигли вкрасти:

– дві насосні станції «Перовська» і «Софіївка»;

тубдиспансер;

відмили десятки мільйонів гривень на будівництві котелень;

– за ними ще багато інших злочинів, а також відкриті кримінальні провадження.

Цебрій, звісно, буде вибріхуватись як може, бо ж йому не вперше, але є факти, проти яких не підеш.

Зокрема, корпорація «АТБ» опублікувала офіційну заяву про неприпустимість шахрайських дій з боку окремих представників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу різного рівня навколо реалізації загальнонаціонального благодійного проекту щодо забезпечення продуктами харчування першої необхідності соціально-незахищених верств населення.

Що Цебрій робить у  продуктовому пакеті АТБ?

Схоже, наш мер один з тих «чесних і принципових» представників органів місцевого самоврядування, які схильні наживатися на своїх виборцях навіть у період пандемії.

Ну що ж тут скажеш? Аферист є аферист. Але на привласненні чужих продуктів далеко не заїдеш, Олександре Володимировичу.

Куди дивляться правоохоронні органи?

Сподіваємось, уманчани більше не дадуть себе оманути і на наступних виборах оберуть нормальну місцеву владу, а не зграю бандитів!

Нагадаємо, на харчуванні пацієнтів Уманської міської лікарні мер Олександр Цебрій вкрав 100 тис грн, закупивши майже 10 тонн картоплі по 20 грн за кг.

В той час, коли в лютому цього року Уманська центральна районна лікарня закупила картоплю по 11 грн за 1 кг. А в березні Черкаська виправна колонія по 7,28 грн за кожен кілограм.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я