Школярів Черкащини запрошують на фестиваль соціальної реклами

0
369

9 грудня в Україні відбудеться Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами онлайн «WASTE MANAGEMENT SCHOOL RECYCLING» серед школярів 7-11 класів. Учнів Черкащини закликають долучатися до соціальної місії, створювати постери, відео та представляти свої роботи на національному рівні. Заповнити анкету потрібно до 5 грудня.

Про це повідомляє пресслужба Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».

Організатор фестивалю – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру.

Учасникам пропонують осмислити три теми:

  • сортування – правильне поводження з відходами, сміття як ресурс;
  • відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети; види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в природі);
  • zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим упакуванням; збереження довкілля, корисні екозвички).

У межах фестивалю пройде творчий конкурс у трьох номінаціях: постер, відео, спецномінація для соціальних мереж – відео для ТікТок.

Кращі роботи будуть опубліковані на Facebook-сторінці організаторів, поширені у медіа та боротимуться за цінні подарунки для шкіл учасників. Учні матимуть змогу завдяки рекламі мотивувати сотні громадян України ставати екосвідомими, відповідальними.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я