Шлюб за добу: в Умані зареєстрували першу пару за скороченим терміном

0
1252

Разом майже вісім років, а одружились за добу: наречені Юрій та Дар’я стали першою парою, яка взяла участь у пілотному проекті «Шлюб за добу», що почав реалізовуватись у нашому місті.

Урочиста церемонія реєстрації шлюбу відбувалась у приміщенні картинної галереї, де під Марш Мендельсона наречені офіційно поєднали свої долі.  Лише вчора вони подали заяви для реєстрації шлюбу, а сьогодні державний реєстратор оголосив Юрія та Дар’ю чоловіком та дружиною.

На свято крім рідних та близьких завітали почесні гості. З вітальними словами до наречених звернувся міський голова Олександр Цебрій. Він побажав молодятам міцного подружнього життя та презентував подарунок від імені Уманської міської ради.

Фото Виконком Уманської Міської Ради.-Вітаю вас зі створенням вашої родини! Нехай ваше весілля стане першим кроком у світле майбутнє. Бажаю вам кохання і щастя. Цінуйте і бережіть один одного. Адже міцна родина – запорука міцної держави.- зазначив очільник міста.

Присутня під час свята заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації  Нона Корж  зазначила, що проект «Шлюб за добу» діє в Україні з 2016 року. В Черкаській області з часу дії  проекту, можливістю зарєєструвати шлюб у скорочені терміни вже скористалось 433 пари.

Фото Виконком Уманської Міської Ради.Для нас найкращим результатом є щасливі наречені, які без зайвих бюрократичних перепон, без очікувань можуть зареєструвати шлюб, особисто вибравши дату, час та місце реєтрації шлюбу. Молодим бажаємо сонячної щасливої долі та міцного спільного життя. – привітала молодят Нона Корж.

Наречені стали першою парою в місті, яка отримала змогу зареєструвати шлюб в скорочені терміни.

-Ми давно планували одруження, але так як ми знаходились в іншому місті, не мали змоги вчасно подати заяву. Завдяки проекту ми перші в місті Умані одружилися за добу. Дякуємо всім, хто зміг це організувати – міській владі, РАЦСу, картинній галереї. – зазначив наречений Юрій.

Фото Виконком Уманської Міської Ради.

Нагадуємо, для того, щоб зареєструвати шлюб за добу, необхідно обрати дату та час реєстрації шлюбу шляхом звернення до організатора.  Звертатись слід до «Уманського краєзнавчого музею», за адресою  вул. Незалежності, 31.

Нареченим необхідно підготувати та надати такі документи:

  1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі, якщо заявником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.
  2. У разі, якщо заявники або один з них раніше перебували у шлюбі – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).
  3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченому в установленому порядку (вірність документів має бути засвідчена дипломатичним представництвом або консульською установою України, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом).Фото Виконком Уманської Міської Ради.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я