Шполянську багатопрофільну лікарню імені братів М.С. і О.С. Коломійченків забезпечено одноразовими медичними рукавичками

0
524

Народний депутат України Антон Яценко продовжує допомагати лікарням Черкащини.

Про свою допомогу він прозвітував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вкотре звітую про свою допомогу лікарням Черкащини.Зокрема, 2000 штук одноразових медичних рукавичок було передано на…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 5 травня 2020 р.

Зокрема, цього разу на Шполянську багатопрофільну лікарню імені братів М.С. і О.С. Коломійченків було передано 2000 штук одноразових медичних рукавичок.

Шполянську багатопрофільну лікарню імені братів М.С. і О.С. Коломійченків забезпечено одноразовими медичними рукавичками

Антон Яценко зауважив, що і надалі працюватиме в інтересах людей.

Нагадаємо, раніше за підтримки парламентаря одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарнюлікарні у містах Христинівка, МонастирищеСміла,  Жашків, Тальне, Звенигородка, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, а ще комунальникам Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було передано багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я