Сімейний бізнес: Дружина свободівця з Христинівки Євгенія Фіголя продає своїх дітей в Китай

0
2557

Гучного розголосу набула тема продажу дітей жителями міста Христинівка. “Матір’ю-героїнею” стала громадянська дружина Євгенія Фіголя, який є депутатом Христинівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Карина Кревсун торгує власними дітьми та продає за кордон. Цього разу місцем збуту став комуністичний Китай. 

Про це написали користувачі соцмережі Фейсбук у спільноті «Рідна Христинівка».

Фіголь 1

Свою позицію з приводу ситуації «христинівських бізнесменів» висловило інтернет-видання «Рідний край», вказуючи на те, що свободівці завжди славилися своєю популяризацією здорової традиційної української сім’ї, любов’ю та повагою до своїх близьких. Проте чомусь, коли справа стосується дітей і грошей, часом їх погляди і дії розбігаються.

Сама ж Карина Кревсун підтвердила факт торгівлі дітьми на своїй сторінці, виправдовуючись неспроможністю платити за газ. Тому продаж своїх дітей в Китайську Народну Республіку став єдиним способом заробітку для сім’ї депутата-свободівця Євгенія Фіголя. Ну що ж тут скажеш, «мати-героїня».

Фіголь 5

Нагадаємо, що ця бізнес-жіночка займала посаду помічника депутата Черкаської обласної ради Олега Баштана.

Як відомо, скандальний депутат прославився гучним побиттям сімейної пари на фестивалі «Гроно калини», який відбувся 8 червня 2018 року в місті Христинівка. Олег Баштан разом з громадянською дружиною, місцевими, районними депутатами та іншими особами напідпитку побили подружжя так, що чоловік опинився на лікарняному ліжку, а жінка ― у реанімації.

Олегу Баштану вдалося уникнути кримінальної відповідальності. При цьому постраждалі наголошують, що саме обласний депутат розпочав бійку, вдаривши чоловіка лобом у ніс. Замість Олега Баштана підозру оголосили його цивільній дружині. Судова тяганина триває вже понад рік. В суд «герої» не з’являються.

Будемо спостерігати за подальшим розвитком подій та інформувати вас. 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я