Скандал навколо труби: Умань може залишитись без води

0
1701

 Без водопостачання та водовідведення можуть залишитися жителі Білої Церкви та Умані. 

Понад 3 роки  вирують  пристрасті навколо комунального водоводу в Білій Церкві.  Причина – труба, яку витребовують київські бізнесмени ТОВ «Новація-1» у водоканалу. Дана мережа використовується з метою очищення питної води(використовується як футляр технологічної мережі для транспортування гіпохлориту натрію), яка подається на міста Біла Церква та  Умань.  Й належить вона громаді міста.

Сьогодні,17.02.2018 року, стало відомо, що ТОВ “Новація-1″веде розкопки по вилученню трубопровіду в полі, поблизу села Глибічка.  На місце подій прибули директор ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА” Тетяна Бойко, мер міста Генадій Дикий та представники правоохоронних органів.  В полі виявлено екскаватор, але без власника.

В полі, де  проводяться земляні роботи, знаходяться високовольтні електричні мережі, пошкодження яких може призвести до повної зупинки водоочистних споруд міста, а це означає, що водопостачання та водовідведення може в будь- який момент припинитися .

Скандал навколо труби: Умань може залишитись без води

До сьогодні, “БІЛОЦЕРКІВВОДА” використовувала даний трубопровід як футляр для технологічної мережі,що  транспортує розчин гіпохлориту натрію, який використовується у процесі очищення питної води.

Скандал навколо труби: Умань може залишитись без водиНа даний час розкопано й порізано на шматки майже 500 метрів сталевої труби діаметру 1400 мм. Частину  вже почали вивозити. Трубопровід порожній. Технологічні мережи, які знаходилися в середині трубопроводу зникли.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я