Скарби революції: Легенди про нововиявлений підземний хід в центрі міста

0
2327

Під час реконструкції  центральної площі  міста, стався обвал грунту, внаслідок чого на будівництві утворилось провалля глибиною декілька метрів та було віднайдено черговий підземний хід містом.

Декілька уманчан вже ризикнули, спустились та обстежили підземелля, а також продемонстрували фото катакомб у мережі Фейсбук.

– Разом з приходом весни кожного року в нас в місті з`являються провалля які відкривають все нові підземні ходи, залишки цілої мережі що будувалась не один десяток років, і в різні часи розбудовувалась та знаходиться під усім старим містом. І замість того щоб хоча спробувати їх відновити у всі часи ці ходи засипають сміттям заливають глиною та всіляко руйнують. –  поділився враженнями Владислав Блажчук. 

Дійсно, не вперше в центрі міста  під час будівництва знаходять підземні ходи. Зокрема, під час будівництва нового корпусу пошти екскаватор натрапив одразу на кілька ходів під землею. Один вів саме в сторону пам’ятника і далі до Будинку Культури. Проте ходи заради безпеки будівництва засипали. Крім того, існувала легенда, що ніби то  на місці де раніше стояв пам’ятник Леніну у підземному ходу заховані незліченні скарби періоду революційних змін 1917-1921.

Деталі в сюжеті ТК “Умань”:

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я