Слуга народу порекомендував розрахуватись за газ собакою. Реакція депутатів.

0
133

Гучного суспільного резонансу набула новина про висловлювання народного депутата від фракції “Слуга народу” Євгенія Брагара.

Адже в прямому ефірі телеканалу “112 Україна” він запропонував пенсіонерці продати собаку елітної породи, щоб оплатити платіжку за газ.

4 лютого в кулуарах Верховної Ради України журналістка Анна Стешенко поцікавилась у народних депутатів, що вони думають з цього приводу.

Висловився щодо ситуації, яка виникла, і народний депутат України Антон Яценко.

Як зазначив парламентар, він коментує своє ставлення до Євгенія Брагара і до тих, хто привів таких як він до влади. Адже, на жаль, справа не лише в цьому депутаті, він просто відображає всю вертикаль влади.

Відеоблог щодо підвищення тарифів на воду в Умані

Дорогі уманчани! На сьогоднішній день як народний депутат, я отримав багато звернень від уманчан у соціальних мережах та в громадські приймальні з приводу чергового «покращення» від Уманської мерії на чолі з поки що мером Олександром Цебрієм.Цього разу – це збільшення тарифів на воду майже на 36%, тобто до 45 грн за 1 куб. м. (з ПДВ).Нагадаю, що у жовтні 2019 року ціна за водопостачання та водовідведення становила 34,11 грн за 1 куб. м.Дійсно, через недбале керування економікою країни діючою партією «Слуга народу» та їх Уряду наразі збільшились тарифи, але ж не в таких великих обсягам.Тому, користуючись цією нагодою, пан мер спільно зі своїм першим заступником Сергієм Клочком підняли ціни на воду фактично на 36%.Вважаю, що це неподобство і мародерство!Спочатку Цебрій і його команда грабували саму Умань, маю на увазі розкрадання комунального майна, земель, а зараз вже вони перейшли на пряме грабування уманчан. Тобто, кожен житель Умані тепер відчуває на собі вплив мера міста, який встановив такі тарифи.Вони зараз скажуть, що це постанова НКРЕКП. Але зазначу, що заяву про встановлення тарифів на воду до НКРЕКП подає КП «Уманьводоканал», який напряму підпорядкований меру міста і його першому заступнику. І все це робиться за їх вказівкою. Після того, як гроші зайдуть на рахунок «Уманьводоканалу», їх частину, безумовно, вкраде мер зі своїм першим заступником. Тому я дуже хотів би, щоб уманчани зайняли активну позицію. Сьогодні це стосується кожного. Треба приходити на площу, яка не освітлюється знову ж таки за вказівкою мера, і спалити там ці платіжки, які він надіслав зі своїм водоканалом. Не треба платити ці гроші!Наша команда готова надати юристів, які допоможуть подавати заяви до суду. Звичайно, я буду зараз звертатись і до Офісу Генерального прокурора, і до НКРЕКП щодо обґрунтованості цього грабіжницького тарифу, встановленого мерією. Але треба ще позиція уманчан. Бо потім буде як завжди, коли все погано, але дякуємо Богу, що не гірше. І от маємо такого «мера». Тому треба боротись. Звертаюсь персонально до Цебрія! Негідник, скасуй свій грабіжницький тариф на воду та поверни все вкрадене комунальне майно місту.Будемо боротись! РЕПОСТ!!!.. #АнтонЯценко #Україна #Умань #вода #водопостачаня #тарифинаводу #справедливітарифи

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 6 лютого 2020 р.

«Спостерігаючи картину роботи Парламенту, починаючи з серпня 2019 року і до сьогодні, вважаю, що люди погарячкували. І було б дуже правильно провести позачергові вибори. Розумію, що це було б добре для країни», – зауважив Антон Яценко.

Підсумовуючи, народний обранець порадив не плутати серіал «Слуга народу» з реальним життям.

Нагадаємо, на Житомирщині люди влаштували акцію протесту і спалили платіжки за газ.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я