Соціальні служби Умані відзвітували про реабілітацію осіб з інвалідністю у 2018 році

0
23

Управління праці та соціального захисту населення міста Умань відзвітувало про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю у 2018 році.

У минулому році 183 дорослих та дітей з інвалідністю в Умані було забезпечено інвалідними візками та іншими технічними засобами реабілітації.

З них 56 особам компенсували вартість самостійно придбаних тифлоприладів, а саме: мобільних телефонів (42 шт.), планшетів (8 шт.) та аудіоплеєрів (6 шт.).

У 2018 році 305 уманчанам було видано 967 направлень для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Крім того, було введено 807 індивідуальних програм реабілітації.

Варто зазначити, що впродовж 2018 року бригада Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства провела два виїзних засідання в місті Умань. За потреби спеціалісти бригади відвідували осіб з інвалідністю вдома.

Всі дані про забезпечення уманчан технічними та іншими засобами реабілітації та видачу направлень для забезпечення протезно-ортопедичними виробами було введено в Централізований банк даних з проблем інвалідності.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я