Сьогодні газу не буде: триває ліквідація аварії на газопроводі

0
996

Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко здійснив виїзд на місце аварії газопроводу Городецьке – Умань.

Нагадаємо, аварія сталася 9 липня у зв’язку з розгерметизацією газопроводу високого тиску. Для усунення витоку газу та проведення ремонтних робіт ввечері цього ж дня було припинено подачу газу на місто Умань та села, що живляться від цієї газорозподільної станції.

Очільник району Євгеній Данченко поспілкувався з головою правління ПАТ «Уманьгаз» Олександром Мусієнком та переконався, що аварійно-відновлювальні роботи проводяться оперативно, з залученням рятувальних служб. Райдержадміністрацією розроблено план ліквідації аварії, планується виділення коштів з резервного фонду бюджету на закупівлю і заміну пошкодженої частини трубопроводу.

На жаль, відновити подачу газу сьогодні навряд чи вдасться. Про стан ремонту газопроводу буде повідомлятися додатково.

На місці події окрім аварійної бригади ПАТ “Уманьгаз” працюють  рятувальники чергового караулу Уманського пожежно-рятувальної частини. Встановивши мотопомпу, рятувальники відкачують воду з траншеї, де на газопроводі фахівці аварійної бригади «Уманьгаз» проводять зварювальні роботи.

У соціальних мережах, уманчани жартують, що день аварії став для продавців фаст-фуду червоним днем календаря,  а всім місцевим жителям найближчим часом готувати їсти доведеться так : Ð¤Ð¾Ñ‚о Максима Леонтьева.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я