Солдатська каша та святкові концерти: як в Умані відзначали День Перемоги

0
802

З нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в місті Умань відбулися святкові та пам’ятні заходи.

Солдатська каша та святкові концерти: як в Умані відзначали День ПеремогиРанок 9 травня розпочався проведенням реквієму «Хвилина мовчання», під час якого громадськість, керівництво міста, представники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів вшанувала пам’ять загиблих українців у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та покладанням вінків і квітів.

Відзначення Дня Перемоги продовжилось у міському Будинку культури святковим концертом «Пісні полум’яних літ» за участі творчих колективів міста. Також у цей день в Уманському краєзнавчому музеї, картинній галереї та дендрологічному парку «Софіївка» проводилися тематичні екскурсії.

Міський голова привітав учасників заходів із Святом Великої Перемоги та подякував ветеранам Другої світової війни за мужність і героїзм у боротьбі з агресором та життєвий подвиг у відбудові країни в повоєнні роки.

Солдатська каша та святкові концерти: як в Умані відзначали День Перемоги«У Другу світову війну було втягнуто понад 60 держав, а Україна опинилась в епіцентрі гігантської бит­ви, заплативши високу ціну. Проте, український народ вистояв та зробив вагомий внесок у розгром агресора.

Ми, уманчани, і надалі будемо свято шанувати пам’ять про воїнів, які боронили та звільняли рідну землю від загарбників», –  сказав Олександр Володимирович.

Цього ж дня для ветеранів Другої світової війни міською владою організовано «солдатську кашу».

Солдатська каша та святкові концерти: як в Умані відзначали День ПеремогиСвятковим дарунком для уманчан та гостей міста став концерт духового оркестру Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького «Салют Перемозі», що відбувся в сквері імені Тараса Шевченка.Солдатська каша та святкові концерти: як в Умані відзначали День Перемоги

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я