Spider-cat: з даху багатоповерхівки рятувальники зняли кота, який видерся на будівлю по стіні

0
896

У місті Сент-Пол, штат Міннесота, єнот видерся на багатоповерхівку. Він став справжньою зіркою Мережі, адже за ним спостерігали як із середини будівлі, так і ззовні. Майже у цей самий час, без особливого галасу у засобах масової інформації, без особистої сторінки у соціальних мережах і без кореспондентських лайфів та STAND UPів з місця події, на дах звичайної уманської дев‘ятиповерхівки, видерся вуличний кіт Сірко, – повідомляє Костянтин Проценко, помічник начальника управління ДСНС у Черкаській області у Фейсбук.

“Як відомо, коти живуть за власними законами, і хоча зазвичай не полюбляють публічність, проте й жити на самоті їм також не до вподоби. Ось і наш, уманський спайдеркіт, підкоривши будинок, з подивом відкрив для себе геть пустий дах, на якому навіть у врожайний рік нема чого робити. Нажаль, про самостійне повернення на землю через уроджену акрофобію, мова вже не йшла. Побайдикувавши на даху мало не дві доби, промокнувши під дощем, Сірко дуже швидко розчарувався у житті та осягнув головний Дзен людської байдужості.
Відсутність їжі та некомфортні життєві обставини до яких потрапив Сірко, позбавили кота ілюзій, оптимізму та сповнили його життя сумом та хандрою. А коли вночі від нього пішли й блохи, він взагалі засумував. Зрозумівши що у своєму житі щось треба терміново міняти, кіт на адресу несправедливого та байдужого до нього світу, почав на усе горло брудно лаятися.
На щастя, на відміну від американців, наша активна та дієва частина суспільства не засоби масової інформації, а бабці коло під’їздів. Наслухавшись впродовж двох діб дратівливого мявкотиння та погроз, що лунаючи з неба лякали до гикавки увесь двір, жінки вирішили покласти цьому край. І коли чоловіки із заклопотаним виглядом розбіглися вранці по роботах, жіноцтво, увімкнувши невідпорний та вбивчий шарм, зуміли ̶з̶а̶д̶о̶в̶б̶а̶т̶и̶ , переконати уманських рятувальників зняти цього малохольного кота з даху свого будинку.
Оскільки вихід на дах, через встановлені броньовані двері був ускладнений, варіант « рознести вщент навпіл цю халабуду» вирішили відкинути, і піти за найменш руйнівним сценарієм, розгорнувши для чудернацького кота під будинком автодрабину.
Повернувшись на грішну землю, Сірко, попри мутний погляд та тілесну трясучку, не відмовився добряче попоїсти. А подужчавши враз зник у пошуках нових пригод на свої обідрані вуха та облізлого хвоста.” – йдеться в повідомленні.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я