Спільно реформуємо вищу освіту: УДПУ долучився до Програми розвитку лідерства університетів України

0
594

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини виборов унікальну можливість та став учасником третього циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України». Ця програма проводиться Британською Радою в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки МОН України.

Метою програми є допомога реформам у галузі вищої освіти шляхом розвитку лідерства в українських університетах.

9 лютого 2018 року відбулася координаційна зустріч лідерів команд, а в березні – зустріч ректорів/проректорів університетів (учасників Програм).

Спільно реформуємо вищу освіту: УДПУ долучився до Програми розвитку лідерства університетів УкраїниЗ 10 по 12 квітня 2018 року команда нашого університету в складі проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилени Сокирської, завідувача відділу аспірантури та докторантури Ірини Кравцової, декана факультету іноземних мов Ірини Постоленко, координатора міжнародного співробітництва університету Ольги Сушкевич та студентки факультету іноземних мов Інги Каплюченко взяли участь у одному із заходів програми – Центрі розвитку команд.

Під час цього заходу було представлено загальну концепцію програми, її візію та мету. Команда УДПУ мала змогу підготуватися до спільної роботи через низку інтерактивних завдань, моделей, концепцій і підходів до спільної роботи. За три дні роботи учасники ознайомилися із моделями поведінки, необхідними для успіху, а також із шляхами роботи команди (цінування думок інших, рівне право голосу, взаємоповага, відсутність ієрархії), мовою команд (ролями учасників, динамікою та профілем команди) та стилями комунікації.

Спільно реформуємо вищу освіту: УДПУ долучився до Програми розвитку лідерства університетів України

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я