Співак із Черкащини Олег Винник та його партнерка у танцях захворіли на коронавірус

0
304

Зірковий співак із Черкащини Олег Винник та його партнерка у танцях Олена Шоптенко захворіли на коронавірус. Учасники “Танців з зірками 2020” оголосили, що почуваються дуже погано. Про це інформує “24 канал”.

Вперше про діагноз Олега Винника і Олени Шоптенко стало відомо 27 вересня. Під час прямого ефіру ведучі оголосили, що пара захворіла на коронавірус. В Олега Винника виявили двосторонню пневмонію, а тест на COVID-19 був позитивним.

Артист зізнався, що має легку форму недуги, однак почувається дуже погано. Стояти на ногах він може до 15 хвилин через страшенний біль у суглобах. Вже кілька днів Олег Винник вживає антибіотики та покращення стану не відчуває. На сьогодні, в артиста заплановане повторне діагностування та комп’ютерна томографія.

– Перші дні був дуже сильний біль в кістках, м’язах. Це було нестерпно. Більше 10-15 хвилин стояти я не можу, немає сил… Я вже четверту добу вживаю антибіотики і не відчуваю ніякого полегшення… Знаю, що Оленці зараз дуже і дуже погано. Це реально дуже серйозні речі, – наголосив Олег Винник.

Водночас співак зізнався, що стан Олени Шоптенко ще гірший. Танцівниця скаржилась на високу температуру та страшенний кашель.

Фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я