Спортивний дайджест: які перемоги здобули уманчани за останній час

0
358

Змішані єдиноборства, футзал та веслування на каное: в цих та інших видах спорту останнім часом відзначились студенти з Умані. 

  • Спортивний дайджест: які перемоги здобули уманчани за останній часПершокурсник УДПУ імені Павла Тичини Микола Виходцев поповнив когорту прославлених спортсменів університету – став чемпіоном Румунії з веслування на байдарках і каное в місті Пітешті. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени цієї країни. У складі юнацької команди України Микола став чемпіоном в олімпійському виді одинак 1000м і одиночка 500м, а також бронзовим призером на дистанції 200 м та отримав звання Майстер спорту України.
  • Спортивний дайджест: які перемоги здобули уманчани за останній часСтудент факультету фізичного виховання Руслан Первак пройшов відбір та увійшов до збірної команди України  зі змішаних єдиноборств за версією WMMAA серед чоловіків (один із восьми членів команди), яка візьме участь у Чемпіонаті Європи, який цьогоріч проходитиме в місті Мадрид (Іспанія) з 11 по 14 жовтня. Відбір та навчально-тренувальні збори за участі найсильніших українських бійців проводилися у місті Харків.

Про Руслана, перспективного, хоч і досить молодого спортсмена, уже неодноразово писали вітчизняні та закордонні ЗМІ. У 2017 році він виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств, завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків, який проходив у місті Дрезден (Німеччина)  та не зупиняється на досягнутому.

  • В місті Алма-Ати (Казахстан) пройшов чемпіонат Світу з футзалу серед студентів. До складу збірної команди України увійшла цьогорічна випускниця факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олена Цикаленко. Завдяки навчанню в університеті та наполегливій праці в спорті, Олена мала можливість увійти до складу збірної команди України. В груповому етапі змагань збірна України обіграла команди Польщі, Канади, Ізраїлю, Франції, а у фіналі поступилася збірній Росії і у підсумку посіла друге місце.

Спортивний дайджест: які перемоги здобули уманчани за останній час

  • До дня фізичної культури і спорту України в місті Балта відбувся регіональний турнір з багатоповторного жиму « BALTAREGIONCUP 2018», який ознаменував початок нового спортивного сезону. На відкриття з’їхалися спортсмени з різних міст України. До збірної команди м. Умань, яку представляли 12 спортсменів, ввійшли 2 представники УДПУ – викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту міжнародного класу України Сергій Ільченко  та студент факультету фізичного виховання, Майстер спорту України Сергій Сюренко. У важкій боротьбі збірна команда міста Умані виборола І загальнокомандне місце і була нагороджена кубком та грошовими нагородами. Наші спортсмени внесли вагомий внесок в підсумковий результат команди – Сергій Сюренко в номінації штанги 55 кг з результатом 78 повторень посів ІІІ місце, Сергій Ільченко в номінації штанги 100 кг з результатом 53 повторення завоював І місце. На даний час  спортсмени готуються до Чемпіонату світу, який вперше буде проведено в столиці нашої держави.

Спортивний дайджест: які перемоги здобули уманчани за останній час

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я