Справу уманчанина, який зарізав адміністраторку готелю “Дружба” передано до суду

0
765

Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні відносно 37-річного жителя Умані. Нападник завдав тілесних ушкоджень  громадянам, а одну вбив прямо на робочому місці в готелі.

В травні цього року 37-річний житель Умані вчинив низку кримінальних правопорушень. Від його рук постраждало близько 5. Підозрюваний перебуваючи на східцях між першим та другим поверхом одного із готелів Умані, наніс численні удари руками та ногами у ділянку голови та тулубу 56-річній жінці адміністратору, від яких остання померла. Відразу після даної події в дендрологічному парку «Софіївка» та на вулиці міста, безпричинно порушуючи публічний порядок і безпеку громадян, чоловік завдав тілесні ушкодження ще декільком терпілим, серед  яких 80-річна жінка. Правоохоронці чоловіка затримали.

За даними фактами було відкрито ряд кримінальних проваджень за частиною 1 статті 115, частиною 2 статті 15 п.п. 7, 13, частиною 2 статті 115, п.п. 7, 13, частиною 2 статті 115 та частино 1 статті 296 Кримінального кодексу України. На даний час досудове розслідування по кримінальному провадженню завершено та направлено до суду.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я