Старт успішної співпраці – інвестиції в Умань: до міста завітала делегація з Ізраїлю

0
1143

Сприятливий інвестиційний клімат, значні перспективи розвитку бізнесу та плідна співпраця між двома містами-побратимами: 23 квітня до Умані завітала делегація  з міста-побратима Назарет-Ілліт на чолі з мером Роненом Плотом.

Міський голова Олександр Цебрій привітав з приїздом представників бізнесу, економістів та громадських діячів Ізраїлю. Акцентувавши увагу на тому, що дана зустріч буде плідною як для ізраїльської делегації так і для уманчан.

На зустріч з гостями з Назарет-Ілліту завітали власники великого та середнього місцевого бізнесу, громадські діячі та журналісти.

Очільник міста презентував гостям місто Умань: розповів про туристичні принади, які найбільше цікавлять туристів, зокрема про легендарний парк «Софіївка», комплекс світло-музичних фонтанів «Перлина кохання» та близько 150 памяток архітектури. Крім того мер не обминув щорічне паломництво хасидів до Умані.

-Історія Умані тісно переплетена з історією багатьох народів, також і з еврейською минувшиною.  На разі, Умань має великий потенціал до розвитку, місто встановило міжнародні звязки. Підписано партнерські договори з 15  містами в різних країнах світу. Зокрема, підписали спільні договори з трьома містами Ізраїлю. – підкреслив мер міста Олександр Цебрій.

Очільник Умані подякував меру міста Назарет-Ілліт Ронену Плоту за чудову атмосферу під час робочого візиту до Ізраїлю.

Підписання договору. Фото: CursorInfoНагадаємо, 21 березня, в Назарет-Ілліті відбулося підписання договору про побратимські відносини між містом Умань і містом Назарет-Ілліт. Цей договір сприятиме розвитку двосторонніх відносин в сфері туризму, культури, науки, економіки, спорту, а також розширенню соціально-економічного співробітництва між містами. Він дуже важливий як для Умані, куди щорічно на свято Рош-ха-Шана – прибувають до 40 тис. прочан з різних країн світу, так і для України в цілому.

Фото Олександра Цебрій.Перші результати від підписаних договорів – сьогоднішня зустріч.

 Про інвестиційний клімат в місті, економічну складову міста та ключові підприємства міста розповіла заступник міського голови Юлія Малішевська.

-Розвиток міста прямо пропорційно залежить податків, які наповнюють бюджет і дозволяють підтримувати всю міську інфраструктуру в хорошому стані .Цього не можна було б здійснити без успішного та розвиваючого бізнесу. В умані працює 28 промислових підприємств, що складають основний потенціал міста. В минулому році підприємствами було реалізовано продукції на суму 77,6 млн доларів США. Об’єм прямих інвестицій в місто склав понад 3 млн доларів.- підкреслила заступник міського голови.

Крім того Юлія Малішевська розповіла гостям міста про бюджетонаповнюючі підприємства, зокрема про  ПрАТУманьфермаш- успішне підприємство України у сфері виробництва сільськогосподарської техніки.

ПрАТ«Технолог» – сучасна високотехнологічна виробнича компанія, одна з провідних фармацевтичних компаній України по розробці, виробництву і продажу якісних і доступних лікарських препаратів.

Фабрика «Світ меблів» є однією з найбільш великих компаній в меблевій галузі України. Тримаючи руку на пульсі тенденцій меблевої індустрії, компанія динамічно впроваджує нові технології і випускає новинки, які відповідають всім вимогам сучасного покупця.

Юлія Юріївна не оминула увагою Уманський тепличний комбінат, який успішно функціонує вже протягом 40 років, реалізовуючи новітні розробки та досягнення в області вирощування овочів у закритому ґрунті. За останні роки комбінат зумів реалізувати ряд масштабних інвестиційних проектів, для виконання яких були запрошені провідні західні компанії та фахівці.

На завершення зустрічі гості презентували для уманчан власні здобутки в підприємництві та поділились успішними стратегіями розвитку бізнесу в Ізраїлі, які цілком можливо реалізувати на українських теренах.

Фото Олександра Цебрій.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я