Студент Уманського обласного музичного коледжу здобув Гран-прі на Міжнародному конкурсі дітей та молоді “GOLD EUROPE – WORLD STARS 2020”

0
140

Студент 3 курсу відділу фортепіано Уманського обласного музичного коледжу ім. П.Д. Демуцького (клас викладача Терещук О. А.) Антон Сокіл здобув перемогу на Міжнародному конкурсі дітей та молоді “GOLD EUROPE – WORLD STARS 2020”!

Сокіл Антон став володарем Гран-прі в номінації “Інструментальна музика” та отримав грант у розмірі 1000 євро.

Студент Уманського обласного музичного коледжу здобув Гран-прі на Міжнародному конкурсі дітей та молоді "GOLD EUROPE - WORLD STARS 2020"

Про це повідомляють на сайті Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Міжнародний конкурс дітей та молоді “GOLD EUROPE – WORLD STARS 2020” проводився за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки 4-5 травня в м. Празі, Чехія.

Студент Уманського обласного музичного коледжу здобув Гран-прі на Міжнародному конкурсі дітей та молоді "GOLD EUROPE - WORLD STARS 2020"

Метою конкурсу було виявлення та всебічна підтримка найбільш талановитих і перспективних дітей та молоді в області мистецтв; обмін досвідом між колективами, керівниками і викладачами, підтримка постійних творчих зв’язків між ними; розвиток міжнаціональних, міжрегіональних та міжнародних зв’язків в області дитячої і молодіжної творчості.

Наша редакція щиро вітає студента і бажає нових перемог та натхнення!

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я