Студенти з подарунками завітали до вихованців центру соціально-психологічної реабілітації

0
739

Студенти УДПУ імені Павла Тичини днями відвідали дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей-сиріт в Обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації. Студенти принесли дітям солодощі, канцтовари, одяг, персональні подарунки. До збору всього необхідного долучився не лише колектив факультету, а й усі структурні підрозділи університету.

Діти дитячого будинку були раді бачити студентську молодь. За словами заступника декана з виховної роботи Тетяни Бербец, яка виступила модератором зустрічі, різдвяні благодійні акції, спрямовані на підтримку однієї з найбільш незахищених категорій нашого населення – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – стали гарною традицією на факультеті. Щороку за ініціативи декана Станіслава Ткачука студентсько-викладацький колектив факультету збирає необхідні речі, подарунки, аби привітати діток із новорічними святами, подарувати їм часточку свого душевного тепла та увагу. Цьогорічна кампанія доброчинності продовжила славні традиції факультету.

Приємно відзначити, що серед студентів УДПУ

, які завжди відгукуються на подібні акції, є ті, які не із чужих розповідей знають, що таке бути сиротою. Вікторія Маліцька та Ірина Іванченко, студентки 4-го та 3-го курсів, зазнали біди та поневірянь і молили Бога, аби він послав їм сім`ю. Господь почув їхні молитви, і знайшлися родини, які взяли їх із дитячих будинків на виховання. Тепер ці дівчата не залишаються осторонь благодійних справ, завжди допомагають діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах, часто навідують їх, щоб просто погратися чи поговорити. Цього року за ініціативи родин Вікторії та Ірини подарунки, які надійшли у їхні прийомні сім’ї від благодійників зі Сполучених Штатів Америки, вони вирішили передати вихованцям Комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м.Умань Черкаської обласної ради». Кожній дитині, а їх у закладі більше п’ятдесяти, студенти вручили персональні

унікальні подарунки.

“Це не перший мій візит до дитячого будинку, але я все одно дуже хвилююсь. Для дітей такі візити – це надія, хоч на мить вони стають щасливішими,” – ділиться враженнями Вікторія Маліцька, яка і цього разу, незважаючи на канікулярний період, знайшла час і можливості, щоб завітати до Центру соціально-психологічної реабілітації.

До вихованців Центру зі щирими словами вітань звернулася заступник декана з виховної роботи Тетяна Бербец. Тетяна Миколаївна побажала їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні, побільше радісних хвилин у житті, добрих людей на життєвому шляху та здійснення найзаповітніших мрій.

Найбільш очікуваним моментом для дітвори стало розпаковування подарункових наборів, в яких містилися в’язані речі, розвивальні ігри, шкільне приладдя, м’які іграшки та ін. До того ж всі подарунки були різними, унікальними, адресовані хлопчикам і дівчаткам окремо.

Символічним дитячим подарунком для гостей із університету стала новорічна пісня «Нова радість стала». Не можна було стримати сліз у ці хвилини. Щирі погляди дитячих очей, сповнені надії, сподівань, відвертості, повертаються нас до розуміння, що ця справа потрібна! Особливо тим, хто залишається наодинці із жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Студенти з подарунками завітали до вихованців центру соціально-психологічної реабілітації

Директор закладу Наталія Бурська та методист Галина Мельник подякували представникам факультету професійної та технологічної освіти за увагу та подарунки, за те, що знайшли час і можливості завітати до їхніх підопічних.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я