Тальнівчанка народила в автомобілі «швидкої»

0
359

Виклик про болі в животі у 32-річної жінки надійшов у диспетчерську екстренки вчора, 4 травня. Чоловік повідомив, що його дружина при надії на 35-му тижні і їй дуже зле. Тож у село Мошурів, що на Тальнівщині, терміново виїхала бригада екстренки.

181690528_5467446863327663_3324820027762578760_n

Про це повідомила речниця Черкаського обласного центру екстреної допомоги Ірина Назарок.

Дорогою до лікарні жінка розповіла, що ще 10 хвилин тому була на городі, але різкі болі в животі змусили її звернутись за допомогою до медиків. Фельдшер Олена відразу зрозуміла, що родова діяльність увійшла в активну фазу і приймати дитину, швидше за все, доведеться в автомобілі швидкої. Так і сталося: під час транспортування їхали якомога швидше, але навіть із села не встигли виїхати.

– Зупинилися і прийняли дівчинку безпосередньо в авто. За мою практику це другі пологи в автомобілі. Але тоді хлопчик у нас був із Тальянок, а тепер – маємо дівчинку. Дуже швидко все відбулося. Але в такі хвилини відчуваєш всю значимість і відповідальність своєї професії. Добре, що все добре! Вітаємо маму і її родину з новим життям, – поділилась своїми емоціями фельдшер Олена.

Породіллі й новонародженій надали необхідну допомогу та передали колегам з пологового відділення Тальнівської ЦРЛ.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я