ТОП 5 резонансних подій січня в Умані

0
1434

2018 рік в місті розпочався з тривожних та резонансних подій.

18 січня на Черкащині розпочались снігопади, але справжній колапс вони спричинили саме в Умані.  Уманчани скаржились на відсутність громадського транспорту, який через неприбраний сніг вчасно не зміг вийти на маршрути. Впродовж однієї ночі в місті випала рекордна кількість опадів. Також біля міста зосередились найбільші затори не лише в області, а й по всій країні.  Колона із залишених вантажівок сягала 10 кілометрів.

Іншою резонансною подією став нещасний випадок ,який трапився в дендропарку «Софіївка».Підлітки прив’язалися мотузками до металевих тросів, аби покататися непрацюючою канатною дорогою. Утім в якусь мить двоє хлопців зависли на висоті. Хлопець спробував звільнитися з тісних мотузкових обіймів, утім канати настільки перетисли йому легені, що підліток почав задихатися.

Коли ж примчали рятувальники, то хлопчина вже був мертвий. ТОП 5 резонансних подій січня в Умані

Під час прибирання снігу в мікрорайоні Пушкіна стався інцидент з хасидами. Згідно повідомлення фірми, яка здійснює прибирання снігу, під час роботи по вулиці Пушкіна декілька невідомих почали перешкоджати роботі техніки.

Після снігового полону Умань опинилась в іншому полоні – сміттєвому. Компанія «Екоклінер», яка є монополістом в даній галузі не змогла забезпечити вчасного вивезення сміття, мотивуючи неналежним станом доріг у зв’язку  із погодніми умовами.

ТОП 5 резонансних подій січня в Умані

Шкільний скандал розгорнувся навколо директора школи №11,  Володимира Сокирського. Його звинувачують у хабарництві та здирництві, шкільних поборах та міжетнічній ворожнечі. Даний конфлікт об’єднав громадських активістів, батьків та вчителів. На сесії міської ради було зазначено, що по вказаному факту у школі буде розпочата перевірка.ТОП 5 резонансних подій січня в Умані

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я