«Треба зупинити продаж української землі» – Антон Яценко

0
346

Вночі, 31 березня, Верховна Рада України прийняла ганебний Закон № 2178-10 від 10.10.2019 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Документ передбачає відкриття ринку землі. За цей Закон проголосувало 259 народних депутатів.

Свою позицію з приводу цього висловив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вночі, 31 березня, Верховна Рада України прийняла ганебний Закон № 2178-10 від 10.10.2019 "Про внесення змін до деяких…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 31 березня 2020 р.

Парламентар зауважив, що він жодного разу не голосував за цей Закон, оскільки завжди був його послідовним противником. І на це є ряд причин, які він перерахував.

Зокрема, на його погляд, відкриття ринку землі суперечить інтересам людей. Так званий прийнятий Закон – це оборудка та пряма зрада України та всіх українців.

Парламент скористався складним для держави становищем та “пропихнув” важливий для влади Закон. Під час його прийняття на задній план відійшли пандемія коронавірусу, протести аграріїв, пропозиція провести Всеукраїнський референдум. А головне – діюча влада знехтувала думкою українського народу та продемонструвала цинізм і відкриту зневагу до кожного громадянина.

Верховна Рада ухвалила Закон, який дозволить олігархам скуповувати за безцінь землі у селян. Результат – збагачення олігархів та занепад малого фермерського господарства, зубожіння сіл і селищ. А це шахрайство!

Тому разом з колегами-депутатами Антон Яценко пообіцяв звернутись  до Конституційного Суду України щодо визнання прийнятого Закону неконституційним.

«Будемо боротись! Треба зупинити продаж української землі!» – прокоментував народний обранець.

Нагадаємо, раніше на пленарному засіданні Верховної Ради України Антон Яценко порушував проблему заборони зняття мораторію на продаж землі.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я