«Тут нам ніколи не відмовляли в допомозі»: родини загиблих в АТО зустрілись з мером

0
607

Подібні зустрічі стали вже традиційними, близькі загиблих мають змогу на пряму звернутись за допомогою та обговорити хвилюючі питання разом з міським головою. Меморіальні дошки, звання почесних громадян Умані, виділення землі у власність: це далеко не весь перелік тих заходів, які робить місто в знак подяки військовослужбовцям.

Як зазначив Олександр Цебрій проблеми хлопців, які повернулись з АТО та родин загиблих мають особливе значення та вирішуються першочергово.

-Уманчани всі розуміють, завдячуючи кому ми маємо мирне небо над головою. Завдяки подвигу Ваших рідних, ми зараз можемо виховувати дітей, уманчани можуть спокійно працювати, навчатися. Зі свого боку ми усіма зусиллями намагаємось допомогти сім’ям наших Героїв. – підкреслив мер.

В  Умані проживає 664 учасники бойових дій на Сході та 17 родин, які втратили своїх близьких в зоні АТО. Для них держава та органи місцевого самоврядування створили розгалужену систему соціальних заходів. В місті активно вирішується питання забезпечення бійців земельними ділянками. Так, вже 64 учасники отримали землю, а 237 осіб мають на руках дозволи та найближчим часом також будуть забезпечені земельними ділянками.

Крім того, 3 родини вже придбали квартири за кошти державного та місцевого бюджетів.

Не лише матеріально допомагає місто сім’ям загиблих військових. Міська рада прийняла рішення про визнання загиблих хлопців Почесними громадянами міста Умані.  Також в місті активно встановлюються меморіальні дошки, перейменовуються вулиці та друкуються книги пам’яті.

-Я хочу подякувати всім хто допомагає та не забуває, особлива подяка Олександру Володимировичу. Тут нам ніколи не відмовляли в допомозі. Поки в місті проходить така робота, доки уманчани будуть пам’ятати про наших рідних та близьких. – прокоментувала Оксана Слонська , голова громадської організації сімей учасників АТО «Родина героя».

На Алеї Слави, 14 жовтня буде урочисто відкрито меморіальний знак Героям АТО.

«Тут нам ніколи не відмовляли в допомозі»: родини загиблих  в АТО зустрілись з мером

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я