У 2018 році у “Софіївці” буде реконструювано та розширено оглядові межі

0
1999

У 2018 році буде зроблено розбудову та розширення оглядових меж Національного дендрологічного парку «Софіївка».

До законопроекту № 7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у другому читанні Урядом враховані подані нардепом Антоном Яценком та депутатами партії «Відродження», пропозиції, а саме:

  • на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» виділено 75 млн грн.

Проектом передбачено створення на території нової ділянки парку Японського саду, встановлення пам’ятників, скульптур, малих архітектурних форм; буде облаштовано тротуари, майданчики та алеї, побудовано пішохідний перехід з громадською вбиральнею та багато іншого. Презентація проекту буде надана згодом.

Проект стане наймасштабнішим за останні 30 років існування дендропарку «Софіївка».

-Це унікальний приклад, коли завдяки співпраці депутатів та Уряду, буде розбудовано один з найбільших дендрологічних парків у Європі.
Оновлена «Софіївка» підніме імідж України на міжнародній арені та суттєво збільшить потік туристів до міста Умань. Дендропарк стане гордістю не лише Умані, Черкащини та України, а й навіть всієї Європи та світу.- зазначив народний депутат Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я