У 2019 році Черкащина вже отримала майже тисячу «пакунків малюка»

0
150

З початку року Черкаська область отримала 924 «пакунки малюка». Зокрема, 8 лютого було відвантажено 462 «бейбі-бокса». Отримані «пакунки малюка» вже відправили у пологові будинки та пологові відділення центральних районних лікарень Черкащини.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

За словами директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Руслана Чикала, у 2019 році молоді мами Черкаської області продовжують отримувати гарантовану державою допомогу при народженні дітей.

У 2019 році Черкащина вже отримала майже тисячу «пакунків малюка»

«Продовжуємо отримувати дитячі набори з усім необхідним для новонароджених. Починаючи з вересня минулого року ми отримали майже три тисячі “бейбі-боксів”. Вони стали хорошою підтримкою для наших породіль», ― зазначив Руслан Чикало.

У 2019 році Черкащина вже отримала майже тисячу «пакунків малюка»

Директор Департаменту соціального захисту населення зауважив, що у 2019 році було розширено перелік товарів, які входять до «пакунку малюка». Зокрема, додали сорочки дитячі 56 та 62 розміру, підковдру, розвиваючі іграшки для стимулювання зорових, слухових, тактильних відчуттів та рухових навичок, а також м’яку книгу з високою контрастністю зображень.

Довідка.

«Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою та видається по одному на кожну дитину. Пакунок отримує кожна родина при виписці з пологового будинку. «Бейбі-бокси» містять усе найнеобхідніше для малюків у перші місяці їхнього життя: від підгузків до одягу. Комплект упакований у коробку-колиску.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я