У лісах Черкащини триває зимовий облік диких тварин

0
91

У лісах Черкащини триває облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.

Днями таксація була проведена у мисливських угіддях державного резерву – це мисливські угіддя, які не закріплені за жодним користувачем, інформує пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У лісах Черкащини триває зимовий облік диких тварин

Завідувач сектору мисливського господарства Черкаського ОУЛМГ Володимир Рибалка повідомив, що при здійснені обліку диких тварин використовують наступні методи: авіаоблік, анкетно-опитовий, шумового прогону (нагону) на частині території (пробних ділянках), зимовий маршрутний облік слідів тварин, дворазовий маршрутно-облоговий облік по слідах, облік мисливських тварин на місцях зимових скупчень, облік на місцях підгодівлі, облік тварин на норах, хатках, в місцях зимівлі, облік за допомогою фото- та відеопасток.

Нагадаємо, що такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь. Цьогоріч облік триває з 10 січня по 5 лютого 2021 року. Після 5 лютого результати таксації будуть узагальнені для визначення динаміки чисельності мисливських тварин та для майбутнього встановлення лімітів їх використання, норм добування й пропускної спроможності мисливських угідь.

У лісах Черкащини триває зимовий облік диких тварин

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я