У лісах Уманщини висадять півмільйона сіянців

0
14

У 2019 році на території Уманського району планують створити 102 гектари лісових культур. Для цього лісівники заздалегідь подбали про необхідний запас посадматеріалу. Наразі в Уманському лісгоспі вирощено 568 тисяч сіянців основних та супутніх лісових порід.

Щоб забезпечити необхідний запас посадматеріалу уманські лісівники минулого року зібрали 8 тонн жолудя дуба звичайного, тонну насіння горіха чорного та 13 кг насіння липи та акації.

Про це йдеться на сайті Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У лісах Уманщини висадять півмільйона сіянців

Для цьогорічної лісокультурної кампанії уманські лісівники виростили 447 тис. сіянців дуба звичайного та 121 тис. сіянців супутніх порід ― черешні, липи, клену та акації.

Також у якості експерименту Уманський лісгосп закупив тисячу сіянців дугласії. Цьогоріч цю породу будуть вводити під час створення лісових культур.

Крім того, лісівники виростили понад 29 тис. сіянців модрини європейської із закритою кореневою системою у Собківському лісництві.

У лісах Уманщини висадять півмільйона сіянців

«Метод вирощування сіянців із закритою кореневою системою дає змогу продовжити агротехнічні строки садіння лісових культур. Звісно, це клопітка робота, але результат того вартий, бо такий посадковий матеріал краще приживлюється і захищений від шкідників та хвороб», ― зазначив директор Уманського лісгоспу Іван Назаревич.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я