У мережі з’явився кліп на пісню “За майбутнє”

0
604

У мережі з’явився кліп на пісню «ЗА МАЙБУТНЄ» з об’єктами, які народному депутату України Антону Яценку вдалось ініціювати та реалізувати в містах Умань, Христинівка, Монастирище.
Авторкою слів, музики та виконавицею пісні є уманчанка Наталія Руда. Вона заслужена артистка естрадного мистецтва України, лауреатка та переможниця міжнародних вокальних конкурсів
Наталія Руда теж долучилась до команди «ЗА МАЙБУТНЄ».

ЗА МАЙБУТНЄ!

#ЗАМАЙБУТНЄДякую за чудову пісню і музику «ЗА МАЙБУТНЄ» авторці Наталії Рудій, яка є нашою соратницею та заслуженою артисткою естрадного мистецтва України, лауреаткою і переможницею міжнародних вокальних конкурсів!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Черкаськаобласть #розбудоваЧеркащини

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 10 вересня 2020 р.

Нагадаємо, 24 серпня Антон Яценко разом з Анатолієм Бондаренком та Іриною Плетньовою, яка є керівником громадської приймальні Антона Яценка у місті Умань та депутатом Уманської міськради, на пресконференції у місті Черкаси презентували свою команду. Антон Яценко є керівником Черкаської обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Мер Черкас Анатолій Бондаренко – керівником Черкаської міської організації цієї партії.

Зауважимо, Ірина Плетньова майже 8 років очолює громадську приймальню народного депутата України Антона Яценка і спільно з ним вона реалізувала багато проєктів, спрямованих на розвиток міста Умань.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я