У мікрорайоні паломництва хасидів в Умані запрацювала система постів та патрулів

0
377

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій ввели в дію систему постів та патрулів на території меморіального комплексу Цадика Нахмана. Додаткові заходи безпеки зумовлені масовим приїздом паломників на святкування юдейського Нового року Рош-ха-Шана.

Про це йдеться на сайті Управління ДСНС України у Черкаській області.

На основі досвіду попередніх років Управління ДСНС розробило детальний план заходів задля забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць паломництва брацлавських хасидів. Завдяки цьому пожежно-рятувальні формування зможуть діяти максимально оперативно та ефективно у випадку ускладнення оперативної обстановки в місцях скупчення людей та на об‘єктах масового перебування прочан.

У мікрорайоні паломництва хасидів в Умані запрацювала система постів та патрулів

З урахуванням досвіду ліквідації надзвичайних ситуацій та рекомендацій експертів у межах меморіального комплексу Цадика Нахмана були визначені спеціальні точки напруги, де ймовірність виникнення надзвичайних подій вище середньостатистичних показників.

Це місця поруч із синагогою, могилою духовного лідера хасидів, наметовим містечком та кар’єром, а також коло їдальні та вздовж центральної вулиці комплексу. У вказаних точках напруги встановлено шість постів, п’ять з яких пересувні.

У мікрорайоні паломництва хасидів в Умані запрацювала система постів та патрулів

«Таке розташування постів дозволяє практично постійно контролювати оперативну обстановку на території кількох вулиць та на найбільш важливих об‘єктах. Усі мобільні патрулі озброєні достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння, мають спеціально розроблені пам‘ятки для спілкування із прочанами», ― зазначили в Управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Нагадаємо, що під час минулого святкування Рош-ха-Шана завдяки оперативним діям підрозділів та фахівців ДСНС вдалося попередити 17 пожеж у мікрорайоні паломництва.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я