У музеї УДПУ відкрили експозицію присвячену студентам, які воювали на Сході України

0
802

У музеї історії університету розгорнуто нову експозицію, присвячену студентам, які були учасниками бойових дій на Сході України. Її створення ініціювали декан історичного факультету, професор Анатолій Карасевич та завідувач музею Олена Джагунова.

Відкриття експозиції відбулося 19 лютого. Присутніми на заході були студенти історичного факультету та доценти Ольга Скус, Ольга Лісовська, викладач Ігор Опацький.

Анатолій Карасевич у вступному слові зазначив, що відкриття експозиції не випадково відбулося саме 19 лютого, адже у неділю, 18 лютого, Україна відзначала День пам’яті загиблих під час запеклих боїв за Дебальцевський плацдарм у січні-лютому 2015 року.

Розпочався захід хвилиною мовчання за загиблими українськими воїнами, які ціною свого життя зберегли нашу свободу і мирне небо. Потім відбувся перегляд відео про події весни 2014 року, початку Антитерористичної операції, а нині повноцінної війни на Сході України.

Завідувач музею історії університету Олена Джагунова ознайомила присутніх із експозицією і зазначила, що метою її створення стало збереження пам’яті про колишніх і сьогоднішніх студентів нашого навчального закладу, які захищали цілісність нашої держави. Серед експонатів: бойові прапори та шеврони, пробиті кулями, РПГ та снаряди, привезені студентами історичного факультету із передової.

У музеї  УДПУ відкрили експозицію присвячену студентам, які воювали на Сході України

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я