У школах Умані перевірили готовність старшокласників до вибору професії

0
221

Фахівці Уманського міського центру зайнятості провели анкетування серед старшокласників шкіл міста Умань, щоб перевірити готовність учнівської молоді до майбутнього професійного вибору та розказати про можливі наслідки невдало обраної професійної діяльності.

У анкетуванні взяло участь близько 600 старшокласників. Більшість з них відзначило, що вже готуються до вибору професії.

Виявилося, що уманські школярі прагнуть більше дізнатися про різні напрямки професійної діяльності. Також старшокласники хочуть пройти профдіагностичне тестування та обговорити його результати з однокласниками, вчителями та батьками.

«Хтось хоче знайти роботу, яка дала б можливість реалізувати себе як професіонала чи творчу особистість. Інші хочуть служити на користь суспільству. Дехто мріє про великі статки. Слід працювати над втіленням своїх мрій. Гарантія успішності полягає в активності самої людини, наполегливості в реалізації задуманого», ― зазначила фахівець з профорієнтації Уманського міського центру зайнятості Тетяна Задорожко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я