У Синиці руйнують унікальний парк (ФОТО)

0
356

Народний депутат України Антон Яценко отримав звернення від жителів села Синиця, які повідомили про те, що старовинний Синицький парк вирізають на деревину!

У Синиці руйнують унікальний парк (ФОТО)
У Синиці руйнують унікальний парк (ФОТО)

Люди скаржаться, що під приводом розчищення хворих дерев у парку вирізають здорові дерева. Це здійснює керівництво Паланської ОТГ разом з депутатом Паланської сільської ради Миколою Гордієм, який надав техніку для вивезення дерев. Судячи з фото, які отримав Антон Яценко, дерева були здорові.

«Як народний депутат України, я готую звернення до Державної екологічної інспекції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора щодо проведення термінової перевірки та вжиття необхідних заходів для недопущення вирубки Синицького парку, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення та одним з унікальних надбань Черкащини» — написав на своїй сторінці на фейсбук Антон Яценко.

Антон Яценко закликає усіх жителів села Синиця об’єднатись та усіма можливими способами зупинити знищення старовинного парку!

«Як народний депутат України, я зроблю все можливе, щоб зберегти Синицький парк. Дуже хочеться вірити, що парк не руйнують. Адже свого часу разом з жителями села відновили парк не для того, щоб його знищили спритні «ділки» — зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у фейсбук

Нагадаємо, “Закликаю керівництво Паланської ОТГ зберігати чистоту у Синицькому парку” – Антон Яценко

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я