У виправних колоніях Уманщини знайшли порушення прав засуджених

0
955

Уманська місцева прокуратура перевірила дотримання вимог законодавства про оплату праці в Уманській виправній колонії №129 та Старобабанівській виправній колонії №92. Перевірка виявила низку порушень трудового законодавства.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, у вказаних виправних колоніях перевірялося дотримання вимог Кодексу законів про працю України, законів України «Про оплату праці», «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та кримінально-виконавчого законодавства щодо повноти нарахування, своєчасності виплати засудженим заробітної плати, а також проведення відрахувань за виконавчими документами.

«Проведеними перевірками виявлено порушення низки вимог Кримінально-виконавчого кодексу України та інших нормативно-правових актів з указаних питань у діяльності державних установ “Уманська виправна колонія №129” та “Старобабанівська виправна колонія №92″», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Зокрема, середньомісячна заробітна плата засуджених у вказаних установах виконання покарань в декілька разів менша від законодавчо встановленого мінімального розміру.

Крім того, адміністрації виправних колоній залучають більшість засуджених до праці без укладання цивільно-правових або трудових договорів.

Також не всі засуджені, які мають виконавчі листи за цивільними позовами або листи про стягнення аліментів, працевлаштовані.

Для усунення виявлених недоліків у діяльності службових осіб Уманської та Старобабанівської виправних колоній внесено два акти прокурорського реагування.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я