У Золотоноші чоловіку повідомлено про підозру у завідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху

0
307

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України – тобто завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян,  знищення чи пошкодження об’єктів власності, а саме завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками.

Про це повідомляє Золотоніська місцева прокуратура.

Під час досудового розслідування встановлено, що 39-річний місцевий житель, діючи умисно, посягаючи на громадську безпеку, в частині надання інформації про загрозу злочинних посягань, із мобільного телефону здійснив дзвінок на лінію екстреного виклику «102» Головного управління Національної поліції в Черкаській області, та повідомив працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через замінування домоволодіння сусіда, за адресою : Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Благовіщенська 82/А, яке у подальшому, під час проведення обстеження компетентними органами не підтвердилось.

30.08.2020 чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.  259 КК України.

Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення, винній особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я