УДПУ підписав угоду про співпрацю з національним природнім парком “Кармелюкове Поділля”

0
656

У рамках Всесвітнього Дня водно-болотних угідь (триває з 2 лютого до 2 березня 2018 року) на природничо-географічному факультеті відбувся семінар, покликаний привернути увагу до цінності водно-болотних угідь для підтримання збалансованого розвитку нашої планети.

Семінар-зустріч пройшов за участю провідних фахівців факультету та Національного природного парку «Кармелюкове Поділля» Лілії Сошникової та Тетяни Сташенко і начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Людмили Стороженко, а його організаторами виступили завідувач лабораторії «Екологія і освіта», доцент Ганна Гончаренко, професор Світлана Совгіра, декан, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Валерій Миколайко, старший викладач Наталія Душечкіна.

Під час заходу гості ознайомили присутніх студентів природничо-географічного факультету із ландшафтним та біологічним різноманіттям, історією, археологією, традиціями Національного природного парку «Кармелюкове Поділля». Студентам задавалися запитання про проблеми водно-болотних угідь, за правильну і повну відповідь юнаки та дівчати нагороджувалися цінними подарунками.

Результатом плідної роботи семінару стало підписання угоди про співпрацю та здійснено обмін науковою, навчальною і методичною літературою. Окрім цього студенти отримали запрошення взяти участь у екологічному таборі, конкурсі фотографій «Природа через об’єктив», Всеукраїнській конференції «Роль національних природних парків у розвитку туризму», молодіжному форумі «Південне Поділля – перлина України».УДПУ підписав угоду про співпрацю з національним природнім парком "Кармелюкове Поділля"

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я