УДПУ зайняв 57-60 місця в антикорупційному рейтингу університетів

0
1569

Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» оприлюднила рейтинг закладів вищої освіти України за Індексом прозорості антикорупційної політики (ІПАП-2017).

У рейтинговій таблиці Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини посів 57-60 місця разом із такими закладами вищої освіти, як Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Національний університет “Львівська політехніка”, Одеський державний аграрний університет, які набрали однакову кількість балів (13,00) та рівень прозорості (44,83 %). Серед закладів Черкащини за цим рейтингом наш університет поступився лише Черкаському державному технологічному університету.

Як зазначають експерти, дослідження здійснювалося з березня по грудень 2017 року в кілька етапів за 30 показниками. Із досліджених 202 закладів вищої освіти лише 14 можна вважати такими, що мають “дуже високий” і “високий” рівень прозорості антикорупційної політики”. До рейтингової таблиці ввійшли 165 українських ЗВО, які посіли певні позиції, натомість 37 навчальних закладів не надали відповіді на запити про доступ до публічної інформації.

УДПУ зайняв 57-60 місця в антикорупційному рейтингу університетів

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я