Українські традиції: на Уманщині відбувся фольклорний фестиваль

0
688

Гарного зимивого дня на головну ялинку с.Краснопілка завітала Щедрівочка.  З веселими піснями, водінням Кози, чудною Маланкою на фольклорний фестиваль «Щедрівка лунає, до свята скликає» приїхали аматорські колективи Уманщини.  Про це інформує сайт Уманської районної держадміністрації.

На святково прекрашеній сцені виступали вокальні ансамблі  Берестівецького, Ятранівського, Собківського  СБК, народний аматорський ансамбль «Горицвіт»  та інші.

Традиційні та автентичні колядки і щедрівки звучали в цей день. А обряд «Меланка» потішив вдячну публіку своїм гострим гумором.

Теплі слова привітань звучали під час виступу заступника голови районної ради Бабкіна Петра Андрійовича. Веселі хороводи та ігри не залишали байдужими жодного гостя. А найактивніші отримали подарунки.

Впродовж свята умілі господині села частували всіх українськими традиційними стравами. Гарні фотографії можна було зробити у стилізованій фотозоні зі старовинними атрибутами.

Наприкінці дійства всі гості та учасники колективів з гарним настроєм та навимовним задоволенням вирішили обов’язково зустрітися на наступну Щедрівку.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я