Умань долучилася до міжнародного проєкту «Подорожуй і поважай!»

0
239

У Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стартував проєкт під назвою «Українсько-польська молодіжна школа сталого туризму «Подорожуй і поважай!».

Проєкт фінансуватиме Українсько-Польська Рада обмінів молоддю. Про це повідомили у прес-центрі Уманського педуніверситету.

Перші учасники проєкту ― студенти, молоді викладачі віком до 35 років, тренери-керівники від університету та представник від Міністерства молоді та спорту України ― вже поїхали до Польщі.

Умань долучилася до міжнародного проєкту «Подорожуй і поважай!»

Метою проєкту є створення платформи співробітництва для вільного обміну ідеями, досвідом і знаннями між молодими людьми з різних регіонів і країн у сфері розвитку сталого туризму.

Створення такої молодіжної школи сталого туризму сприятиме зміцненню міжкультурного діалогу України та Польщі, поглибленню дружніх відносин, отриманню знань та вивченню польського досвіду у сфері туризму, збільшенню активності молоді в суспільному житті, поширенню європейських цінностей та їх інтеграції в українську культуру.

Умань долучилася до міжнародного проєкту «Подорожуй і поважай!»

Проєкт має також соціально-економічний ефект, адже завдяки йому є можливість заохотити молодь до розвитку сталого туризму громади; відкрити широкий доступ до культурних цінностей і інформаційних ресурсів.

Реалізація проєкту також підвищить вплив української культури на світовий туристичний, культурний процес та дозволить відкрити нові форми і напрями туристичного, молодіжного обміну.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я