Умань і Назарет-Ілліт стали містами-побратимами

0
859

21 березня, в Назарет-Ілліті відбулося підписання договору про побратимські відносини між містом Умань  і містом Назарет-Ілліт. Про це повідомляє інформаційне агентство CursorInfo.

“Ця угода стане початком дружби і конструктивної співпраці у галузі туризму, освіти і в обміні досвідом з управління муніципальним господарством. Я радий, що з кожним днем ми маємо все більше добрих друзів і що ім’я нашого міста стає все більш відомим далеко за його межами”, – зазначив мер міста Нацерет-Іліт Ронен Пліт.

Підписання договору. Фото: CursorInfo

“Хочу сказати, що ми можемо бути корисними один одному в розвитку туризму, науки, медицини, культури, дуже багатьох галузей господарства наших країн”, – сказав міський голова, Олександр Цебрій.

Ініціатива укладення договору з’явилася під час візиту парламентської групи дружби Україна-Ізраїль, який відбувся кілька місяців тому. Тоді депутат Максим Поляков та Почесний Консул Держави Ізраїль в Західному регіоні України Олег Вишняков звернулися до мера Назарет-Ілліту Ронена Плоту з питанням про підписання цього договору.

“Дружба між країнами – це, насамперед, дружба між людьми. Я радий, що наша пропозиція втілилася в реальність і тепер Умань і Назарет-Ілліт – міста-побратими. Це означає, що наші країни і народи стають ще ближче один до одного”, – зазначив Олег Вишняков.

Олег Вишняков і Ронен Пліт. Фото: CursorInfo

“Я переконаний, що початок дружби між нашими містами створить фундамент для взаємооднозначних відносин. В Умані та Назареті великий потенціал для взаємних інвестицій”, – підкреслив Максим Поляков.

Зазначимо, що цей договір сприятиме розвитку двосторонніх відносин в сфері туризму, культури, науки, економіки, спорту, а також розширенню соціально-економічного співробітництва між містами. Він дуже важливий як для Умані, куди щорічно на свято Рош-ха-Шана – прибувають до 40 тис. прочан з різних країн світу (80% з Ізраїлю і США), так і для України в цілому.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я