Умань Хаб: в конкурсі бізнес-ідей в сфері туризму Умані учасники можуть виграти реалізацію власного проекту

0
643

У четвер, 12 квітня, в уманському офісі Благодійного Фонду  «Uman Tomorrow» було проведено робочу нараду з питань початку роботи проекту “Умань Хаб” в якій взяли участь члени Правління Петро Курмаєв і Олександр Файнін. Учасники наради визначилися з пріоритетними напрямками проекту та термінами їх реалізації. Таких напрямків два:

  1. Конкурс бізнес-ідей. Заплановано залучити до участі в конкурсі учнів загальноосвітніх школ і Аграрного ліцею та студентів вишів Умані. Перший тур планується провести в середині травня. Передбачається, що переможці конкурсу отримають право на створення безкоштовних бізнес-кейсів та пошук потенціальних інвесторів з боку Фонду “Uman Tomorrow”.
  2. Підготовка фахівців, які працюватимуть у сфері гостинності і туризму Умані. У цьому напрямку планується двічі на місяць проводити в Умані майстер-класи і лекції лідерів сфери туризму і гостинності з запрошенням фахівців з бухгалтерії, маркетингу, тощо. Заплановано, що до участі у програмі також підключаться власники і топ-менеджери уманських готелів, ресторанів, інших туристичних об’єктів.

Наразі існує ряд проблем, які належить вирішити, а БФ «Uman Tomorrow» зможе стати інструментом залучення інвестицій, свіжих ідей і, як наслідок збільшення потоку туристів в місті. Отже, які питання необхідно вирішити в Умані найближчим часом:

1. Генерація ідей студентів та мешканців міста, створення стартапів.
2. Організація коворкінг простору.
3. Залучення інвестицій під стартапи.
4. Підготовка висококваліфікованих кадрів, яким можна буде довірити розвиток, управління і операційну діяльність туристично-рекреаційної інфраструктури міста.

Саме цю проблему покликаний вирішувати проект «Uman Hub».

Довідка: Благодійний фонд «Uman Tomorrow» заснований в жовтні 2017 року. Ядро організації складають українські політики і громадські діячі, які бажають поліпшити економічну ситуацію в місті Умані шляхом розвитку там рекреаційно-туристичної інфраструктури. Засновники та керівництво Фонду з початку 1990-х років мають великий досвід громадської і благодійної діяльності, брали участь в гуманітарних і благодійних проектах, займалися пожертвами, створювали громадські та благодійні структури на території України, США, Ізраїлю. Основною метою організації є соціально-економічний і рекреаційний розвиток і підвищення життєвого рівня громадян, які проживають і відвідують Умань.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я