Умань літературна: митці поділились своєю творчістю з студентами

0
745

Факультет української філології провів регіональний науково-методичний семінар «Літературне краєзнавство у системі національно-патріотичного виховання студентів та учнів Уманщини», у якому взяли участь освітяни міста, району, науковці. Запросили у гості сучасних уманських письменників, серед яких випускниця факультету Софія Кримовська – організатор відомих в межах усієї України літературних фестивалів. Поетеса презентувала ще незавершену поему про «Софіївку», зачарувала слухачів щирістю, безпосередністю та витонченим талантом.

Умань літературна: митці поділились своєю творчістю з студентами Свою першу книжку «Істина в любові» представила слухачам Ніна Власюк – дуже світла і доброзичлива людина, що «сховалася» за таємничим псевдонімом Нік Армс. Надзвичайно прихильно філологи зустрічали поета з оригінальним індивідуальним почерком, професора Юрія Кисельова.

Дружня, доброзичлива атмосфера семінару сприяла плідній і продуктивній роботі. На розгляд аудиторії бібліотекою університету була представлена виставка книг письменників Уманщини.

Умань літературна: митці поділились своєю творчістю з студентами

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я