Умань отримала новий спеціалізований автомобіль для соціальних перевезень

0
24

5 березня служба соціальних перевезень міста Умань отримала новий автомобіль Ford Connect Tourneo від благодійної організації «Фонд родини Нечитайло». Транспортний засіб було передано в рамках партнерського проекту «Соціальні перевезення Черкащини».

Проект «Соціальні перевезення Черкащини» ініційовано Департаментом соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації, благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло» та міським фондом соціальної допомоги ім. О. М. Коллонтай.

«Закупівля автомобіля відбувалася на умовах співфінансування: 50% від Фонду та 50% від уманської громади», ― зазначається на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

Нагадаємо, що у минулому році громаді міста Умань вже було передано один автомобіль для соціальних перевезень. Виявилося, що транспортні соціальні послуги є затребуваними. Тому з’явилася необхідність у додатковому транспортному засобі.

Завдяки наявності спеціалізованого автопарку люди з інвалідністю з міста та району зможуть отримати соціальні транспортні послуги та реалізувати своє право на доступ до соціально необхідних об’єктів.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я