Умань підписала Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН

0
579

17 жовтня Уманська міська рада підписала Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді». У такий спосіб місто задекларувало готовність виконати ряд умов, які дозволять отримати офіційний статус «Громада, дружня до дітей та молоді».

Участь у підписанні взяли: керівник соціальних програм ЮНІСЕФ в Україні Артур Айвазов та міський голова Олександр Цебрій.

Меморандум окреслює порядок участі міста у глобальній Ініціативі та передбачає надання організаційної і технічної допомоги зі сторони ЮНІСЕФ. Підписання документу є першим кроком до отримання офіційного статусу «Громада, дружня до дітей та молоді».

Процес здобуття статусу «Громада, дружня до дітей та молоді» має визначену процедуру і передбачає активне залучення дітей та молоді на всіх етапах. Першим етапом є проведення аналізу становища дітей та молоді у громаді. Далі міська влада зобов’язується розробити та прийняти план дій, який сприятиме створенню чистого, безпечного та комфортного середовища для цих груп населення. Муніципалітет також повинен забезпечити ресурси для виконання прийнятого плану. Після впровадження плану дій громада пройде через процес незалежної оцінки, та в разі успішного виконання плану — отримає статус «Громади, дружньої до дітей та молоді».

«Одним з моїх пріоритетних завдань є безпечне та комфортне життя для дітей та молоді. Саме тому, місто Умань проявило ініціативу долучитись до програми «Громада, дружня до дітей та молоді» в Україні.

Маємо на меті пройти всі необхідні етапи для отримання статусу кандидата в учасники ініціативи, створити комфортні умови для розвитку і самореалізації дітей та молоді міста.

Громада міста Умані вдячна Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та «Міжнародній Асоціації «Євростратегія» за надані консультації та підтримку», – зазначив міський голова Олександр Цебрій.

YesІніціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу та громадянське суспільство у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. З часу створення у 1996 році, до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах.

29 березня 2018 року відбулося підписання Меморандуму щодо впровадження в Україні ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» між ЮНІСЕФ, Урядом України та партнерами.

Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».

Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я