Uman Sport Expo 2018: Уманчани обирали кращі варіанти для заняття спортом

0
731

Обрати свій власний вид спорту та чудово провести вихідні: 27 травня в СРК «Амарант» пройшов пройшов великий спортивний захід – декілька сотень відвідувачів зібралися аби скористатись багатьма принадами  спортивно-розважального фестивалю «Uman Sport Expo 2018».  Організаторами заходу виступили СРК «Амарант» та Уманська міська рада.

Фото Виконком Уманської Міської Ради.Користуючись нагодою, хочу привітати всіх із Святим святом Трійці. Надзвичайно приємно, що саме в такий день у нас відбувається така масова спортивна подія. Займайтесь спортом, пропагуйте спорт і будьте здорові! – привітала всіх присутніх, секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк.

Для будь-якої людини, котрій не чуже саме слово «спорт», похід на фестиваль «Uman Sport Expo 2018» гарантовано був ідеальним варіантом для того, щоб з користю провести кілька годин уікенду.

Uman Sport Expo 2018: Уманчани  обирали кращі варіанти для заняття спортомУ спортивно-розважальному комплексі «Амарант» було присутнє все, що може зацікавити спортсмена-любителя, чи того, хто просто бажає постійно тримати себе в належній формі. Кожен відвідувач отримав змогу обрати власний вид спорту. Під час фестивалю діяло 4 зони: на сцені можна було побачити виступи танцювальних колективів, елементи йоги та пілатесу.Uman Sport Expo 2018: Уманчани  обирали кращі варіанти для заняття спортом

Для відвідувачів діяв також ринг, де свої вміння демонстрували визнані майстри боксу та кікбоксингу.

Для любителів  дзюдо, джиу-Джитсу, айкiдо, ММА чи рукопашного бою була організована зона татамі, де спортсмени демонстрували присутнім різноманітні техніки бою.

-Ми вже не вперше беремо участь в Uman Sport Expo. Для глядачів було продемонстровано навики ударної техніки руками та ногами, також навики боротьби та легкий спаринг. Всі хто зацікавився змішаними єдиноборствами мають змогу приєднатись до нас у секцію за адресою  Шевченка 26. У нас працюють чотири тренери, до кожного з них можна записатись у будь-який час.-  розповів учасник зони татамі, Руслан Первак, Призер Чемпіонату Європи, майстер спорту міжнародного класу з ММА.

У рамках «Uman Sport Expo 2018» відбулись також турніри з багатоповторного жиму та підняття Штанги на біцепс.

Uman Sport Expo 2018: Уманчани  обирали кращі варіанти для заняття спортом

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я