Умань та Уманський район лідирують за кількістю хворих на грип в області

0
218

На території Черкаської області за минулий тиждень (19-25 січня) на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7324 особи. Більш ніж половина усіх захворілих ― діти віком до 17 років. Найбільше хворих у віковій категорії 5-14 років.

Результати щотижневого моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ були опубліковані на сайті Черкаського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

Впродовж минулого тижня на Черкащині госпіталізовано 429 хворих на грип та ГРВІ, зокрема 277 дітей. В умовах стаціонару найбільше перебували діти віком 0-4 роки.

За звітний тиждень летальних випадків від грипу в Черкаській області зареєстровано не було.

Наразі перевищення епідемічного порогу не зафіксовано на жодній адміністративній території у регіоні.

Темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослого населення Черкащини минулого тижня скоротився на 7,2%, проте зріс на 25,9% серед дітей до 17 років.

Показники захворюваності на грип та ГРВІ на 100 тисяч населення за звітний тиждень були вище обласного в Золотоніському, Корсунь-Шевченківському, Городищенському, Смілянському, Звенигородському, Кам’янському та Уманському районах, а також у містах Ватутіне, Черкаси, Сміла та Умань.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я